Ürünlerimiz

Arayan Numarayı Gösteren Cihaz - Alternatif Ürün

Yıllardır beğeniyle  kullanılan  CID602 yerine alternatif ürünler ( v8 serisi )  hazır.

Caller id- Alternatif ürün yeni nesil  ileri-teknoloji 
CID602 model yerine, C812 model kullanılır. C812 gelişmiş modeldir.

Arayan Numarayı Gösteren Cihaz denince akla hemen O'nun   adı gelir.  CIDShow.

İlk defa 2005 yılında bu kelimeyi kullanmaya başladık. Arayan numarayı göstereme özelliği telefon hatlarından gelen sinyal ile sağlanır. Cihaz,  bu sinyali başarıyla algılayarak bilgisayara iletir.


 
 

Arayan numarayı gösteren caller id cihazı için ulaşabilirsiniz

Bu V8 serisi ürünler, daha fazla sinyal biçimini destekliyor. Ayrıca sinyal algılama kabiliyeti geliştirilmiş.  Tesisat sorunları nedeniyle oluşabilecek problemlerin giderilmesi amaçlanmış.

Arayan numarayı gösteren cihaz  CID602. alternatifi C812 veya CID602A  C802 modeldir. Yeni nesil. Telefonla sipariş alan işletmelerde kullanılır. Arayan numarayı gösteren cihaz, harika ürün. Stabil mekanizma, Mükemmel destek. Profesyonellerin tercihi. Makul fiyat, yüksek kalite, stoktan teslim. Çift veya Dört hatlı modelleri vardır.


Çok sayıda telefon hattınız mı var?  2 veya 4  ya da 16 veya daha fazla telefon hattı sorun değil.

Aynı anda birden fazla hattınıza çağrı gelmesi durumunda, hat girişleri, kendisine gelen çağrıyı bağımsız algılar, çağrıların tümü bilgisayara aktarılır. Gerekeni yaptık. 

Cihazları kullanabilmek için, işletmeye veya sektöre özel sipariş yazılımları, bazen de genel amaçlı telefon rehberi, müşteri bilgi bankası gibi programlar tercih edilir.

Caller ID cihazı fiyat   merak edilen konulardan biridir. Tek veya toptan siparişler için güzel indirimlerimiz var.  ucuz daha ucuz cihaz yerine kalite arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Yükleniyor ...