CIDSHOW nedir?

 

Cidshow, Caller_ID_Show  kelimelerinden oluştu. 2005 yılında üretime başladık. CIDSHOW   markamızdır. Tescil No : 2010 68872

Caller ID, "Arayanın kimliği" demektir. CIDshow caller id ürünleri, arayan numarayı bilgisayara aktaran sistemdir.  Arayan numarayı gösteren cihaz.

Cidshow, telefon hattına ait çağrı bilgisini çözen, bilgisayara aktaran sistemdir. Bilgisayar programlarının, arayan müşterileri otomatik olarak tanımasını sağlar. Çağrı tanımlama, hızlı sipariş sistemidir. Özel amaçlı bir modemdir. Telefon zili çalarken, abone bilgileri bilgisayarınızda görüntülenir.  Telefonu cevaplayan kişi, arayan müşteriyi daha telefonu açmadan hemen tanır.  Örneğin yemek siparişi verecek bir daimi müşteri, her defasında kendini tanıtmak  ve adres bildirmek zorunda kalmadan kolayca sipariş verebilir.

Çok sayıda telefon hattınız mı var?  2 veya 4  ya da 16 veya daha fazla telefon hattı sorun değil. Aynı anda birden fazla hattınıza çağrı gelmesi durumunda, hat girişleri, kendisine gelen çağrıyı bağımsız algılar, çağrıların tümü bilgisayara aktarılır. Gerekeni yaptık. Yıllardır kullanılıyor.   Cihazları kullanabilmek için, işletmeye veya sektöre özel sipariş yazılımları, bazen de genel amaçlı telefon rehberi, müşteri bilgi bankası, CRM çözümleri tercih edilir.