Ürünlerimiz

Sistemler - Nasıl Çalışıyor ? - Telefonla Hızlı Sipariş

 

Caller id cihazıTelefonla sipariş alan işletmeler için özel olarak geliştirdiğimiz bu sistemler sayesinde, Paket Servis Takip Yazılımı telefonla arayan müşterilerinizi otomatik olarak tanıyarak çok pratik bir şekilde siparişlerinizi almanızı sağlar. Siparişi onayladığınızda yazıcıdan adisyon yazdırılır. Tercih ettiğiniz sipariş programına bağlı daha bir çok yararlı özellikleri mevcut.


   Cidshow Caller-Id cihazı (Telefonla sipariş sistemi) Yıllardır güvenle kullanılmakta, çok yaygın olan güvenilir bir cihazdır.
    Telefondan gelen çağrıları CallerId cihazı programı ile kayıtlı olup olmadığını kontrol ederek zamanıyla birlikte listeye kaydedilir.   Sipariş Sistemi - Cidshow Arayan kim (caller id) özelliği sayesinde müşteri işletmeyi aradığı anda bilgileri ekrana gelir, yeni sipariş fişi açılır.
    Eğer telefon numarası kayıtlı değil ise otomatik olarak yeni kayıt penceresi açılır. Arayan kişiye ait isim, adres, tarif ve açıklama notu gibi bilgiler girilir.    Açılan pencerede müşterinin isteklerine göre adisyon oluşturulur ve istenirse yazıcıdan yazdırılarak çıktısı dağıtıcıya verilir. 

PYRO Otomasyon Sistemi 

Adisyon, POS, elektronik ödeme, caller id, restoran programları, adisyon programı, adisyon sistemleri, restaurant pos, pos sistemi, cafe pos, pos sistem, pos makinaları, pos yazılım, bilgisayarlı adisyon, paket servis, paket sipariş, paket servis programı, paket sipariş programı, telefonla sipariş takip programı hakkında bilgi almak için Muse Firması ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Muse Firması tarafından geliştirilen sipariş sistemleri gibi, ürünlerimizle uyumlu  benzer çözümleri tercih edebilirsiniz.


Sipariş Sistemi Yazılımı

 

Paket Sipariş Sistemi,  Paket Servis Sistemi,Telefonla Sipariş Sistemi
Telefonla Servis Sistemi,Taksi Durağı Yazılımı,Tüpçü Yazılımı,Su İstasyonu Yazılımı  detaylı bilgi için yukarıdaki resmi tıklayabilirsiniz.

 

Yükleniyor ...