Caller ID Cihaz - Alternatif Ürün

Yıllardır beğeniyle  kullanılan  CID602,CID604, CID2v5A, CID3v5A,CID1v5A model ürünlerimizi geliştirerek alternatif model ürünler üretmeye başladık. Yeni v8 seri ürünlerimiz üstün performans ve yüksek memnuniyet sağlar.

Caller id- Alternatif ürün yeni nesil  ileri-teknoloji
CID602 model yerine, C812 model kullanılır. C812 gelişmiş modeldir.

Arayan Numarayı Gösteren Cihaz CIDSHOW  

CIDSHOW 2005 yılında üretilmeye başladı. Arayan numarayı göstereme özelliği telefon hatlarından gelen sinyal ile sağlanır. Cihaz çağrı bilgisini bilgisayara aktarır.

Telefon makinesi numarayı zaten gösteriyor. Cidshow gerçekten gerekli midir?

Saniyelerin önemli olduğu telefon siparişleri için  abone bilgilerine hızlıca ulaşmak gerekir. Arayan numarayı telefon ekranıa bakarak bilgisayara elle yazmak ve müşteri bilgilerini sorgulamak zaman kaybı ve hata ihtimali demektir. Bu işlemi hızlıca yapmak üzere Cidshow ve çağrı yönetimi uygulamaları tercih edilir. Örneğin, Pizza siparişi için aradığınızda adres ve isim bilgileriniz hemen ekranda belirecek. Her siparişte adres tarifine gerek kalmayacaktır.
 

Telefonla sipariş
 
Arayan numarayı gösteren caller id cihazı için ulaşabilirsiniz

V8 serisi ürünlerimiz, daha fazla sinyal biçimini destekliyor. Ayrıca sinyal algılama kabiliyeti geliştirilmiş.  Tesisat sorunları nedeniyle oluşabilecek problemlerin giderilmesi amaçlanmış.

Arayan numarayı gösteren cihaz  CID602. alternatifi C812 veya CID602A  C802 modeldir. Yeni nesil. Telefonla sipariş alan işletmelerde kullanılır. Arayan numarayı gösteren cihaz, harika ürün. Stabil mekanizma, Mükemmel destek. Profesyonellerin tercihi. Makul fiyat, yüksek kalite, stoktan teslim. Çift veya Dört hatlı modelleri vardır.


Çok sayıda telefon hattınız mı var?  2 veya 4  ya da 16 veya daha fazla telefon hattı sorun değil.

Aynı anda birden fazla hattınıza çağrı gelmesi durumunda, hat girişleri, kendisine gelen çağrıyı bağımsız algılar, çağrıların tümü bilgisayara aktarılır. Gerekeni yaptık. 

Cihazları kullanabilmek için, işletmeye veya sektöre özel sipariş yazılımları, bazen de genel amaçlı telefon rehberi, müşteri bilgi bankası gibi programlar tercih edilir.

Caller ID cihazı fiyat   merak edilen konulardan biridir. Tek veya toptan siparişler için güzel indirimlerimiz var.  ucuz daha ucuz cihaz yerine kalite arıyorsanız doğru yerdesiniz.